Беларуская інфармацыйная кампанія
Адрас старонкі: https://by.belapan.by/archive/2019/11/18/ru_1024108_123/
Дата раздрукоўкі: 22.10.2020 04:19
18.11.2019 09:25 Палітыка, Грамадства

ЦВК апублікавала папярэднія звесткі пра вынікі галасавання на выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў

Мінск, 18 лістапада. На сайце Цэнтральнай выбарчай камісіі апублікаваныя папярэднія звесткі аб выніках галасавання на выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання.

У Мінску дэпутатамі абраныя:

Шабаноўская выбарчая акруга № 91 — Лагунова Галіна

Аўтазаводская № 92 — Гранкоўскі Аляксандр

Васняцоўская № 93 — Шкроб Марына

Свіслацкая № 94 — Варанецкі Валерый

Купалаўская № 95 — Сайганава Таццяна

Чкалаўская № 96 — Савіных Андрэй

Кастрычніцкая № 97 — Клішэвіч Сяргей

Грушаўская № 98 — Макарына-Кібак Людміла

Паўднёва-Заходняя № 99 — Камароўскі Ігар

Ясенінская № 100 — Гайдук Аксана

Каменнагорская № 101 — Старавойтава Ганна

Заходняя № 102 — Лянчэўская Марына

Пушкінская № 103 — Панасюк Васіль

Кальварыйская № 104 — Васілевіч Марыя

Старавіленская № 105 — Любецкая Святлана

Коласаўская № 106 — Дзік Сяргей

Усходняя № 107 — Давыдзька Генадзь

Каліноўская № 108 — Гайдукевіч Алег

Уруцкая № 109 — Гардзейчык Іван

Партызанская № 110 — Думбадзэ Тэнгіз

У Брэсцкай вобласці:

Брэсцкая-Заходняя выбарчая акруга № 1 — Брыч Леанід

Брэсцкая-Цэнтральная № 2 — Васько Марына

Брэсцкая-Усходняя № 3 — Дашко Анатоль

Брэсцкая-Пагранічная № 4 — Зайцаў Яўген

Баранавіцкая-Заходняя № 5 — Хлабукін Ігар

Баранавіцкая-Усходняя № 6 — Папко Павел

Баранавіцкая сельская № 7 — Жалнерчык Людміла

Белавежская № 8 — Стаціўка Жанна

Пружанская № 9 — Ляўчук Аляксандр

Днепра-Бугская № 10 — Барташ Святлана

Івацэвіцкая № 11 — Голуб Наталля

Кобрынская № 12 — Дземідовіч Васіль

Лунінецкая № 13 — Насеня Анатоль

Пінская гарадская № 14 — Амельянюк Аляксандр

Пінская сельская № 15 — Бягеба Валянціна

Столінская № 16 — Бабаловіч Аляксандр

У Віцебскай вобласці:

Віцебская-Горкаўская выбарчая акруга № 17 — Нікалайкін Віктар

Віцебская-Чкалаўская № 18 — Аўтухова Таццяна

Віцебская-Чыгуначная № 19 — Горваль Святлана

Віцебская-Кастрычніцкая № 20 — Ягораў Аляксей

Гарадоцкая № 21 — Палякова Ірына

Докшыцкая № 22 — Андрэйчанка Уладзімір

Лепельская № 23 — Мартынаў Ігар

Наваполацкая № 24 — Карась Дзяніс

Аршанская гарадская № 25 — Крачак Іна

Аршанская-Дняпроўская № 26 — Васюкоў Віталь

Полацкая гарадская № 27 — Адзінцова Святлана

Полацкая сельская № 28 — Шаўчук Мікалай

Пастаўская № 29 — Сільчонак Павел

Сенненская № 30 — Дубаў Аляксандр

У Гомельскай вобласці:

Гомельская-Юбілейная выбарчая акруга № 31 — Уткін Віталь

Гомельская-Сяльмашаўская № 32 — Данчанка Аляксандр

Гомельская-Цэнтральная № 33 — Злотнікаў Андрэй

Гомельская-Савецкая № 34 — Даўгала Ірына

Гомельская-Прамысловая № 35 — Машкароў Аляксандр

Гомельская-Навабеліцкая № 36 — Крэч Вольга

Гомельская сельская № 37 — Завалей Ігар

Буда-Кашалёўская № 38 — Васількоў Мікалай

Жыткавіцкая № 39 — Кралевіч Ірына

Жлобінская № 40 — Волкаў Ігар

Калінкавіцкая № 41 — Адаменка Яўген

Мазырская № 42 — Назаранка Валянціна

Палеская № 43 — Пісанік Леанід

Рэчыцкая № 44 — Стальмашок Сяргей

Рагачоўская № 45 — Краўцоў Сяргей

Светлагорская № 46 — Таўтын Ігар

Хойніцкая № 47 — Чарняўская Жанна

У Гродзенскай вобласці:

Ваўкавыская выбарчая акруга № 48 — Паканечны Павел

Гродзенская-Занёманская № 49 — Луканская Ірына

Гродзенская-Кастрычніцкая № 50 — Патапава Алена

Гродзенская-Цэнтральная № 51 — Кір'як Лілія

Гродзенская-Ленінская № 52 — Далгашэй Тамара

Гродзенская сельская № 53 — Авутка Аляксандр

Іўеўская № 54 — Маркевіч Аляксандр

Лідская № 55 — Міцкевіч Валерый

Нёманская № 56 — Сіняк Уладзімір

Замкавая № 57 — Сангін Аляксандр

Слонімская № 58 — Семяняка Валянцін

Смаргонская № 59 — Свіло Віктар

Шчучынская № 60 — Міхалюк Павел

У Мінскай вобласці:

Бярэзінская выбарчая акруга № 61 — Лаўрыненка Ігар

Барысаўская гарадская № 62 — Шыпуля Аляксандр

Барысаўская сельская № 63 — Ананіч Лілія

Жодзінская № 64 — Стральчонак Валерый

Пухавіцкая № 65 — Белаконеў Алег

Капыльская № 66 — Ніжэвіч Людміла

Слуцкая № 67 — Ражанец Валянціна

Салігорская гарадская № 68 — Струнеўскі Андрэй

Салігорская сельская № 69 — Мурына Юлія

Стаўбцоўская № 70 — Мамайка Іван

Дзяржынская № 71 — Саракач Аляксандр

Маладзечанская гарадская № 72 — Канановіч Людміла

Маладзечанская сельская № 73 — Семянчук Алег

Вілейская № 74 — Супрановіч Ірына

Лагойская № 75 — Вабішчэвіч Пётр

Сеніцкая № 76 — Падлужная Людміла

Заслаўская № 77 — Курсевіч Валянціна

У Магілёўскай вобласці:

Бабруйская-Ленінская выбарчая акруга № 78 — Рынейская Ірына

Бабруйская-Першамайская № 79 — Шырокая Вера

Бабруйская сельская № 80 — Гацко Уладзімір

Быхаўская № 81 — Сыранкоў Сяргей

Горацкая № 82 — Каляснёва Алена

Крычаўская № 83 — Азаранка Уладзімір

Магілёўская-Ленінская № 84 — Марзалюк Ігар

Магілёўская-Цэнтральная № 85 — Здорыкава Людміла

Магілёўская-Кастрычніцкая № 86 — Петрашова Вольга

Магілёўская-Прамысловая № 87 — Масяйкоў Аляксандр

Магілёўская сельская № 88 — Тарасенка Наталля

Асіповіцкая № 89 — Шутава Святлана

Шклоўская № 90 - Ганчук Андрэй.

БелаПАН.

Аўтарызацыя

Імя:
Пароль:

Архіў

  • дзень
  • месяц
  • год

Сюжэты




© 2000 — 2020 БелаПАН. Усе правы абароненыя.
Уся інфармацыя, размешчаная на гэтым сайце, прызначана толькі для персанальнага выкарыстання і не падлягае далейшаму ўзнаўленню і/або распаўсюджванню ў любой форме інакш як з пісьмовага дазволу БелаПАН

.239